אודות

ענת פרי פיאמנטה פסיכולוגית קלינית

 

ה'טייטלים' שלי:

שמי ענת , אני פסיכולוגית קלינית,  פסיכואנליטיקאית, מדריכה בפסיכותרפיה. חברה באיגוד הישראלי לפסיכולוגיית העצמי וחקר הסובייקטיביות, ובמכון תל אביב לפסיכואנליזה בת זמננו. מורה ומדריכה בתכנית ‘פסיכולוגיית העצמי והמעשה הטיפולי', במסגרת ביה”ס לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב, ובבריאות הנפש צה"ל. במסגרות אלו אני מלמדת אנשי מקצוע, צעירים, ובכירים.

 

פרסומים שלי:

במשך שנים כתבתי טורים בעיתונות ("מעריב", "ידיעות אחרונות", "לאשה"). בנוסף, הנני מחברת הספר ‘פסיכולוגיה מדוברת’  – מושגים בפסיכולוגיה של חיי יומיום, שיצא בהוצאת ‘מודן’ ב- 1999. (הספר מיועד לקהל הרחב).

 את הספר ניתן להשיג באתר:(http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=16369)

 

מאמרים נוספים מפרי עטי, ניתן למצוא באתר ynet.
בנוסף, פרסמתי מאמרים מקצועיים בירחון המקצועי "שיחות", ואני משתתפת ומרצה בכנסים מקצועיים.


היכן אני?
חיה, נושמת, ומגדלת באושר ואהבה גדולה את בתי, בכפר סבא.

 

במה אני מתמחה?

בטיפול ב'בעיות החיים', בעיקר בשאלות של העדר אושר, העדר סיפוק וטעם בחיים, שאלות של ביטוי עצמי, מציאת כיוון מקצועי, זוגיות, ועוד.

 

אני מאמין:

 

בטיפול יכולים להתרחש ניסים, אך למרות זאת, הוא איננו הוקוס פוקוס, של זבנג וגמרנו. זהו תהליך ממושך של נביעה ונביטה, שמחולל החיבור המיוחד שנרקם בין המטופל לביני. אני מאמינה שעצמיות ספונטאנית, זורמת ובוטחת, היא תשתיתם של חיים מלאים ומספקים. היא מה שטיפול יכול להחזיר, למי שזכות בסיסית זו נלקחה ממנו. טיפול יכול להפיח חיים בתבניות הקפואות שאנו לכודים בהם. לברוא יש מאין, הוויות שאיננו יודעים על קיומן בתוכנו.


הצג את כתובת הקליניקה שלי במפה גדולה יותר

Top